Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Velikonoce, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Velikonoce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Velikonoce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoce zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Velikonoce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1136x1600
908x1280
567x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 219 314 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Velikonoce je v kategorii Obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón zdarma Podívejte se i na ilustrace Žena s nepovedeným účesem ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Smajlík panda ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, ilustrační obrázek, vektor, cliparts, kliparty, obrázek, Velikonoce, free, vektorový obrázek, ke stáhnutí, download, klipart

Doporučené použití klipartu: office, PowerPoint, články, web, časopis, seminární práce, pozvánky, dokumenty, corelDraw, textové dokumenty, prezentace

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Beránek zdarma, vektor Nota ke stažení nebo obrázek Slon ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?