Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vajíčka, Velikonoce nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vajíčka zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Vajíčka. Stahujte klipart Vajíčka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vajíčka zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vajíčka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1128
1280x903
800x564
500x353
160x113

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 856 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: molumen

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vajíčka patří do sekce Vektorové kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlak zdarma Podívejte se i na klipart Žluté fazole ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Švestka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, klipart, kliparty, download, ke stažení, Vajíčka, free, vektorový obrázek, Velikonoce, Vajíčka, obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, časopis, prezentace, fotokniha, word, památník, inkscape, web, plakát, dokument, Twitter

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Koleda zdarma, ilustrace Trojzubec ke stažení nebo vektor Agentka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.