Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Šedé vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Šedé vajíčko zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Šedé vajíčko. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Šedé vajíčko. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Šedé vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Šedé vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
974x1280
609x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Šedé vajíčko patří do sekce Vektorové kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hřbitov zdarma Podívejte se i na vektor Borůvky ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Přejezd značka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, kliparty, ilustrace, Šedé vajíčko, vektorový obrázek, download, Šedé vajíčko, vektor, ke stáhnutí, klipart, cliparts, free

Doporučené použití klipartu: office, časopis, openOffice, word, články, dokument, profilovka, kalendář, profil, seminární práce, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Kopečková zmrzlina zdarma, obrázek Mitsubishi ke stažení nebo klipart Taneční pár ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.