Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Růžové vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Růžové vajíčko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Růžové vajíčko. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Růžové vajíčko nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Růžové vajíčko v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Růžové vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Růžové vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
974x1280
609x800
381x500
122x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 844 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Růžové vajíčko je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dýně Chuck Norris ke stažení Podívejte se i na obrázek Míč ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Pejsek zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Růžové vajíčko, Růžové vajíčko, download, grafika, zdarma, ilustrace, obrázek, Velikonoce, klipart, ke stáhnutí, ke stažení, cliparts, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, kalendář, plakát, dokument, Pinterest, články, inkscape, časopis, referáty, office, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Elektrická kytara ke stažení, klipart Tenečnice u tyče ke stáhnutí nebo ilustrace Zamilovaný pár zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.