Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oranžové vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oranžové vajíčko zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Oranžové vajíčko. Kreslená ilustrace Oranžové vajíčko je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Oranžové vajíčko? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oranžové vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Oranžové vajíčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
974x1280
609x800
381x500
122x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 952 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Oranžové vajíčko se nachází v sekci Kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dýně frajer ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Peníze zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Syrena 105 ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, kliparty, grafika, Velikonoce, obrázek, zdarma, Oranžové vajíčko, vektor, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: avatar, word, PowerPoint, dokument, dokumenty, referáty, Facebook, openOffice, památník, blog, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Viola ke stáhnutí, obrázek Sexy čarodějka zdarma nebo klipart Mapa Chorvatska ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.