Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Modré vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modré vajíčko zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Modré vajíčko. Klipart Modré vajíčko je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modré vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Modré vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
974x1280
609x800
381x500
122x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 953 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Modré vajíčko patří do sekce Vektorové kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Halloween zdarma Podívejte se i na klipart Slunce ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Mamut ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, kliparty, Modré vajíčko, zdarma, ilustrace, cliparts, Velikonoce, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, referáty, word, plakát, office, škola, blog, profilovka, prezentace, Facebook, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Konipas zdarma, ilustrace Agentka ke stažení nebo vektor Skleněné květiny 2 ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.