Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Modrá kraslice, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Modrá kraslice zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Modrá kraslice. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Modrá kraslice ve formátu SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Modrá kraslice zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Modrá kraslice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1198x1600
959x1280
599x800
374x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 46 018 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Scout

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Modrá kraslice je v kategorii Ilustrační obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Balón ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Čtyřlístek zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Netopýr ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, cliparts, obrázek, kliparty, ke stáhnutí, vektor, zdarma, free, klipart, grafika, Modrá kraslice, Modrá kraslice, ke stažení

Doporučené použití klipartu: dokument, inkscape, prezentace, openOffice, word, časopis, webové stránky, textové dokumenty, corelDraw, office, Twitter

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Mrtvola ke stáhnutí, vektor Policistka zdarma nebo obrázek Grilování ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.