Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kuře, Velikonoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kuře zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kuře. Klipart Kuře je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuře zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kuře ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1117
1280x894
800x559
500x349
160x112

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 19 429 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kuře se nachází v sekci Kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kormidlo ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Blondýna zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Tučnák v tričku ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Kuře, klipart, ke stáhnutí, Kuře, grafika, Velikonoce, ilustrace, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, plakát, fotokniha, webové stránky, kalendář, časopis, referáty, Facebook, profilovka, blog, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Větroměr ke stáhnutí, obrázek Babočka zdarma nebo klipart Medvídě ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.