Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kuřátko, Velikonoce nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kuřátko zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Kuřátko. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Kuřátko ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kuřátko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kuřátko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

851x1600
680x1280
425x800
265x500
85x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 52 647 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: palomaironique

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kuřátko je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dětská lokomotiva ke stažení Podívejte se i na obrázek Vysmátá blondýna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Televize zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ke stáhnutí, zdarma, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Kuřátko, Velikonoce, download, cliparts, grafika, vektorový obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, seminární práce, fotokniha, webové stránky, office, dokument, openOffice, word, pozvánky, kalendář, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Štastný Nový rok ke stažení, klipart Dům hrůzy ke stáhnutí nebo ilustrace Lékařka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.