Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kraslice, Velikonoce nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kraslice zdarma ke stažení

Kraslice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kraslice. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Kraslice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kraslice zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kraslice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
599x800
374x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 36 992 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kraslice je v kategorii Obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Lanovka zdarma Podívejte se i na obrázek Vodní meloun ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Sluníčko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kraslice, grafika, ke stáhnutí, download, ke stažení, kliparty, Velikonoce, ilustrační obrázek, obrázek, zdarma, vektor, cliparts, Kraslice

Doporučené použití klipartu: seminární práce, plakát, blog, referáty, webové stránky, inkscape, web, články, Twitter, word, Facebook

Mezi hezké kresby patří i obrázek Slunečno zdarma, klipart Vikingská loď ke stažení nebo ilustrace Velikonoční vajíčko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.