Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Hnědé vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hnědé vajíčko zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Hnědé vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hnědé vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hnědé vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1218x1600
974x1280
609x800
381x500
122x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 3 899 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hnědé vajíčko je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Lebka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Jahoda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Kotva zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, free, cliparts, Hnědé vajíčko, ilustrační obrázek, grafika, ke stažení, zdarma, klipart, Hnědé vajíčko, vektorový obrázek, ke stáhnutí, vektor

Doporučené použití klipartu: časopis, škola, PowerPoint, inkscape, avatar, blog, Twitter, prezentace, články, plakát, pozvánky

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Snéženka ke stažení, vektor Golfové vozítko ke stáhnutí nebo obrázek Čtyřlístek zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.