Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Fialová kraslice, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fialová kraslice zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Fialová kraslice. Klipart Fialová kraslice je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Fialová kraslice v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fialová kraslice zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fialová kraslice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 24 121 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fialová kraslice je v kategorii Ilustrační obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kaštan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mrtvola ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, kliparty, grafika, obrázek, Fialová kraslice, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, Velikonoce, vektorový obrázek, ke stažení, download, cliparts

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, avatar, PowerPoint, corelDraw, seminární práce, word, referáty, časopis, památník, blog, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Mapa Oceánie ke stáhnutí, vektor Upíří zuby zdarma nebo obrázek Spící smajlík ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.