Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Beránek, Velikonoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Beránek zdarma ke stažení

Beránek je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Beránek. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Beránek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Beránek zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Beránek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1354x1600
1084x1280
677x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 50 264 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace:

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Beránek je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Dáma z historického módního magazínu ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční svícen ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Hrozen zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Velikonoce, ilustrace, ke stažení, zdarma, kliparty, obrázek, cliparts, Beránek, ke stáhnutí, klipart, download, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, Facebook, Twitter, Pinterest, profilovka, web, dokumenty, office, dokument, články

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Květinový dekor světlý ke stažení, klipart Zmrzlinový pohár ke stáhnutí nebo ilustrace Halloween kočka s dýní zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.