Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Barevná kraslice, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Barevná kraslice zdarma ke stažení

Barevná kraslice je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Barevná kraslice je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Barevná kraslice? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Barevná kraslice zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Barevná kraslice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 994 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Barevná kraslice je v sekci Vektorové obrázky velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Souboj dobra a zla ke stažení Podívejte se i na obrázek Ďáblík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Skarab zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Barevná kraslice, grafika, vektor, download, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Velikonoce, ke stáhnutí, Barevná kraslice, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Pinterest, články, openOffice, plakát, referáty, Twitter, corelDraw, inkscape, office, blog, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek jin-jang ke stažení, klipart Gramofon ke stáhnutí nebo ilustrace Graffiti zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.