Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vitamín B1, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vitamín B1. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vitamín B1 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vitamín B1 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x594
800x371
500x232
160x74

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 8 767 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vitamín B1 je v sekci Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ponorka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Párek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Švédska zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, vektor, Vitamín B1, Vitamín B1, vektorový obrázek, ilustrace, download, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, fotokniha, pozvánky, office, web, Twitter, prezentace, Instagram, webové stránky, památník, openOffice, corelDraw, kalendář, plakát, profil

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Žlutá paprika ke stažení, vektor Valentýnské psaní ke stáhnutí nebo obrázek Mikrovlnná trouba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.