Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vitamín B1, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vitamín B1. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Náš tip. Použijte obrázek Vitamín B1 v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vitamín B1 zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vitamín B1 ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x743
1280x594
800x371
500x232
160x74

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 767 999 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vitamín B1 se nachází v sekci Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hasičské auto ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Škola zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, free, ke stáhnutí, Věda, Vitamín B1, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, zdarma, vektor, Vitamín B1, klipart, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, profilovka, avatar, webové stránky, Facebook, kalendář, word, seminární práce, pozvánky, časopis, Twitter, dokumenty, openOffice, prezentace

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Kompas ke stáhnutí, obrázek Chlebovník zdarma nebo klipart Papája ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.