Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větroměr, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Větroměr. Vektorová ilustrace Větroměr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Větroměr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Větroměr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: H.M.Sommerer / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Větroměr se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace San Marino ke stažení Podívejte se i na klipart Trick or treat! ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Větroměr, klipart, Věda, ilustrační obrázek, zdarma, ilustrace, kliparty, Větroměr, vektor, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, obrázek, grafika, ke stažení

Doporučené použití klipartu: Instagram, plakát, fotokniha, Facebook, pozvánky, office, profilovka, PowerPoint, word, časopis, kalendář, dokument, corelDraw, památník, Twitter

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Ethereum ke stažení, ilustrace Znamení vodnář ke stáhnutí nebo vektor Bílá ozdoba zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?