Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Větroměr, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Větroměr zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Větroměr. Vektorová ilustrace Větroměr je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Větroměr v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Větroměr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Větroměr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 490 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: H.M.Sommerer / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Větroměr je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vánoční stuha zdarma Podívejte se i na obrázek USB ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Švýcarsko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, ke stáhnutí, vektor, cliparts, Věda, ke stažení, free, kliparty, ilustrační obrázek, download, vektorový obrázek, grafika, klipart, Větroměr

Doporučené použití klipartu: office, Pinterest, dokumenty, openOffice, webové stránky, corelDraw, prezentace, textové dokumenty, Facebook, web, Twitter, avatar, word, pozvánky, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Prstýnek zdarma, klipart Kostel ke stažení nebo ilustrace Čáp ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte státy USA? Dokázali byste identifikovat jejich vlajku?