Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teleskop, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teleskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Teleskop. Obrázek Teleskop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Teleskop ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Teleskop je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Starý sporťák zdarma Podívejte se i na ilustrace Policajt ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pohlednice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Teleskop, download, Teleskop, ilustrační obrázek, klipart, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, grafika, free, Věda, zdarma

Doporučené použití klipartu: škola, word, textové dokumenty, Pinterest, články, seminární práce, PowerPoint, openOffice, dokumenty, památník, plakát, blog, inkscape, kalendář, pozvánky

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Recyklace zdarma, vektor Opice ke stažení nebo obrázek Zlomené srdce ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.