Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teleskop, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teleskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Teleskop. Obrázek Teleskop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Teleskop ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Teleskop se nachází v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mrakodrap ke stažení Podívejte se i na vektor Lasagne ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Hudební noty zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, grafika, klipart, cliparts, obrázek, Teleskop, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, Teleskop, download, Věda, vektor, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, avatar, Twitter, referáty, fotokniha, PowerPoint, články, prezentace, blog, seminární práce, openOffice, kalendář, škola, pozvánky

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Zmrzlina ke stažení, obrázek Rádio ke stáhnutí nebo klipart Červivé jablko zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.