Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Teleskop, Věda nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Teleskop zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Teleskop. Obrázek Teleskop je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Teleskop zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Teleskop ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1117x1600
893x1280
558x800
349x500
112x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 920 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: J_Alves

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Teleskop se nachází v sekci Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Čínský Nový rok ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Klaun zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Vysokozdvižný vozík ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, vektor, Teleskop, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, download, grafika, Věda, kliparty, klipart, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: články, seminární práce, profil, corelDraw, památník, dokument, plakát, profilovka, webové stránky, časopis, textové dokumenty

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Hruška ke stáhnutí, obrázek Klaun zdarma nebo klipart Vysokozdvižný vozík ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.