Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Saturn, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Saturn zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Saturn. Vektorová ilustrace Saturn je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Saturn? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Saturn ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Saturn je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Okapi zdarma Podívejte se i na ilustrace Zákaz drog ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, obrázek, download, Saturn, klipart, kliparty, Saturn, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, profilovka, openOffice, památník, Instagram, články, inkscape, Pinterest, plakát, fotokniha, word, blog, kalendář, seminární práce, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Kondor zdarma, vektor Valentýnská svíčka ke stažení nebo obrázek Zákaz krmení psů ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.