Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Saturn, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Saturn zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Saturn. Vektorová ilustrace Saturn je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Saturn? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Saturn zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Saturn ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x966
1280x773
800x483
500x302
160x97

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 8 591 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Saturn se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Snubní prsteny ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Nepálu zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Stařec ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, ke stažení, free, ilustrace, vektorový obrázek, download, grafika, zdarma, Saturn, ke stáhnutí, kliparty, Věda, klipart, cliparts

Doporučené použití klipartu: corelDraw, Pinterest, dokument, Instagram, seminární práce, časopis, dokumenty, openOffice, web, textové dokumenty, avatar, články, profilovka, profil, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Růžová růže ke stáhnutí, ilustrace Černý kůň zdarma nebo vektor Bluma ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.