Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Petriho miska, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Petriho miska zdarma ke stažení

Petriho miska je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Petriho miska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Petriho miska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Petriho miska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x238
160x76

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Petriho miska je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Symbol míru ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Osel zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Gramofon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Petriho miska, vektorový obrázek, zdarma, klipart, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, Petriho miska, cliparts, ilustrace, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, kalendář, profil, office, fotokniha, dokumenty, openOffice, památník, Pinterest, škola, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Měšec ke stáhnutí, klipart Tattoo zdarma nebo ilustrace Kočka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách