Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Petriho miska, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Petriho miska zdarma ke stažení

Petriho miska je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Petriho miska je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Petriho miska? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Petriho miska zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Petriho miska ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x760
1280x608
800x380
500x238
160x76

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 615 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Petriho miska se nachází v sekci Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Washington ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Guinea zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Indonésie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, Petriho miska, Petriho miska, ilustrace, ke stáhnutí, Věda, free, ke stažení, cliparts, vektorový obrázek, zdarma, download, vektor, grafika

Doporučené použití klipartu: word, památník, openOffice, články, PowerPoint, plakát, kalendář, profilovka, webové stránky, Facebook, avatar, dokument, dokumenty, seminární práce, web

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Paragraf ke stáhnutí, obrázek Škola zdarma nebo klipart bunsenův kahan ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nebaví vás citáty? Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách