Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Otevřená Eppendorfova zkumavka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 114 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nilský kříž ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dáma s účesem z 30. let zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Lektvar ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Otevřená Eppendorfova zkumavka, Otevřená Eppendorfova zkumavka, klipart, vektorový obrázek, grafika, ilustrace, Věda, cliparts, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: web, kalendář, seminární práce, plakát, dokumenty, fotokniha, profil, referáty, blog, profilovka, Facebook

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Biskup ke stáhnutí, vektor Dělo zdarma nebo obrázek Umělé květiny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.