Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Otevřená Eppendorfova zkumavka. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ve formátu SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

960x1600
768x1280
480x800
300x500
95x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 114 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Carlos Eduardo Amancio / olagosta

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Otevřená Eppendorfova zkumavka patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Znamení panna zdarma Podívejte se i na vektor Free ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Eva u stromu poznání ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stažení, ke stáhnutí, free, Otevřená Eppendorfova zkumavka, Otevřená Eppendorfova zkumavka, vektor, grafika, zdarma, Věda, obrázek, ilustrace, kliparty, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, web, dokument, Pinterest, památník, webové stránky, dokumenty, avatar, textové dokumenty, plakát, Twitter, kalendář, corelDraw, referáty, office

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor brambory zdarma, obrázek Upír ke stažení nebo klipart Zelený brouk ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.