Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Odměrná kádinka, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Odměrná kádinka zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Odměrná kádinka. Stahujte klipart Odměrná kádinka v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Odměrná kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Odměrná kádinka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1100x1600
879x1280
549x800
343x500
109x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 100 486 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Johny automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Odměrná kádinka se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Symbol ženy ke stažení Podívejte se i na vektor Malá tanečnice ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vysmátá dýně zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Odměrná kádinka, kliparty, ke stažení, vektorový obrázek, Věda, obrázek, klipart, grafika, free, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, pozvánky, kalendář, word, škola, památník, web, profil, Facebook, openOffice, fotokniha

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Lego panáček ke stažení, obrázek Mozek ke stáhnutí nebo klipart Zvoneček zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.