Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Neptun, Věda pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Neptun zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Neptun. Klipart Neptun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neptun zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Neptun ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 229 916 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Neptun se nachází v sekci Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vlkodlak a duch ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Višně zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová růže ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Neptun, Věda, vektor, grafika, free, ilustrace, ke stažení, Neptun, zdarma, ke stáhnutí, kliparty, download, klipart, ilustrační obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, seminární práce, články, Facebook, corelDraw, referáty, avatar, Pinterest, profilovka, web, dokument, kalendář, office, časopis

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Informace ke stáhnutí, ilustrace Zamilovaný smajlík zdarma nebo vektor Znak býk ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.