Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Neptun, Věda pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Neptun zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Neptun. Klipart Neptun je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Neptun zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Neptun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1599x1600
1279x1280
799x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 229 916 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Neptun je v sekci Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sýkorka ke stažení Podívejte se i na obrázek Vánoční perníčky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor DVD mechanika zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, zdarma, cliparts, vektor, grafika, Neptun, free, Neptun, Věda, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, download, obrázek

Doporučené použití klipartu: word, Instagram, office, Twitter, prezentace, corelDraw, památník, dokument, referáty, dokumenty, seminární práce, kalendář, avatar, plakát, Facebook

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Fialová kopretina ke stažení, klipart Žába ke stáhnutí nebo ilustrace Abrahám zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.