Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Molekula, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Molekula zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Molekula. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Molekula. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Molekula zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Molekula ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 514 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Molekula se nachází v kategorii Kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Kávovar ke stažení Podívejte se i na klipart Včelička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Lektvar zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ilustrační obrázek, klipart, zdarma, vektor, grafika, ke stažení, cliparts, Věda, ilustrace, free, ke stáhnutí, vektorový obrázek, obrázek, download

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, word, seminární práce, dokumenty, časopis, pozvánky, fotokniha, office, Pinterest, corelDraw, referáty, web, prezentace, Facebook, profilovka

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Jogurt ke stažení, ilustrace Rusko ke stáhnutí nebo vektor Zákaz krmení ptaků zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.