Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Molekula, Věda do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Molekula zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Molekula. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Molekula. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Molekula zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Molekula ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1262x1600
1009x1280
631x800
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 514 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Molekula se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Upload ke stažení Podívejte se i na klipart Čáp ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Ping pong zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, download, klipart, kliparty, ilustrace, Molekula, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, seminární práce, inkscape, dokument, fotokniha, textové dokumenty, word, profilovka, plakát, Pinterest

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Krab ke stažení, ilustrace Cyklista ke stáhnutí nebo vektor Valentýnka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.