Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Model atomu, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Model atomu zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Model atomu. Kreslená ilustrace Model atomu je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Model atomu zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Model atomu ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 579 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: logomancer

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Model atomu je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sluníčko ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Krkavec zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ankh ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Model atomu, vektorový obrázek, Věda, cliparts, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, obrázek, ilustrace, klipart, free, zdarma, kliparty

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, plakát, blog, profil, Facebook, prezentace, webové stránky, PowerPoint, dokument, referáty, web

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Kuře ke stáhnutí, klipart Lilek zdarma nebo ilustrace Tenečnice u tyče ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.