Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metan, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metan zdarma ke stažení

Metan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Metan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 495 364 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Metan se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Harry Truman ke stažení Podívejte se i na vektor Jahody ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Palačinka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, Metan, klipart, cliparts, ke stažení, vektorový obrázek, grafika, download, ilustrační obrázek, kliparty, Věda, zdarma, Metan

Doporučené použití klipartu: openOffice, články, seminární práce, časopis, profilovka, Instagram, webové stránky, kalendář, fotokniha, škola, prezentace, PowerPoint, Pinterest, textové dokumenty, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Anténa ke stažení, obrázek Lopata ke stáhnutí nebo klipart Bonsaj zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.