Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metan, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metan zdarma ke stažení

Metan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Metan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 495 364 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Metan je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Model atomu zdarma Podívejte se i na ilustrace Vánoční výzdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Maroka ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, free, ke stažení, Metan, grafika, kliparty, download, klipart, zdarma, obrázek, Věda, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: profilovka, Pinterest, časopis, prezentace, webové stránky, pozvánky, avatar, PowerPoint, web, plakát, referáty, word, inkscape, škola, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Fretka zdarma, vektor Zákaz mluvení ke stažení nebo obrázek Kotva ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.