Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Metan, Věda pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Metan zdarma ke stažení

Metan je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Metan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Metan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1347x1600
1078x1280
674x800
421x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 2 495 364 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Metan je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Paragraf ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smutný smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Švestky ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, obrázek, free, Metan, klipart, cliparts, Věda, ke stáhnutí, download, ilustrace, Metan, grafika

Doporučené použití klipartu: word, web, openOffice, blog, články, avatar, plakát, textové dokumenty, PowerPoint, památník, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jednorožec ke stáhnutí, klipart Dharma zdarma nebo ilustrace Mapa Velké Británie ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.