Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Merkur ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Merkur je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hugo Chavez zdarma Podívejte se i na ilustrace Beránek ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Lebka ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, cliparts, obrázek, vektor, free, Merkur, ke stažení, ilustrace, vektorový obrázek, Merkur, kliparty, grafika, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, prezentace, škola, openOffice, Pinterest, corelDraw, články, avatar, dokumenty, seminární práce

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Balón zdarma, vektor Sobi ke stažení nebo obrázek Červený autobus ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.