Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Merkur ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Merkur se nachází v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parník ke stažení Podívejte se i na klipart Rybář ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karty kříže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, free, grafika, obrázek, Merkur, ke stáhnutí, download, kliparty, vektor, cliparts, klipart, Merkur, zdarma, Věda

Doporučené použití klipartu: profilovka, seminární práce, škola, Twitter, web, avatar, Pinterest, časopis, referáty, Instagram, openOffice, kalendář, webové stránky, inkscape, word

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Dálnice ke stažení, ilustrace Burundi ke stáhnutí nebo vektor Lebka 3D zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.