Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Merkur, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Merkur zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Merkur. Klipart Merkur je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Náš tip. Použijte obrázek Merkur v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Merkur zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Merkur ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1561
1280x1249
800x781
500x488
160x156

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 321 910 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Merlin2525

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Merkur je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční blahopřání ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Popcorn zdarma Mohl by vás také zajímat klipart špenát ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ke stažení, Merkur, ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, ilustrace, grafika, Merkur, Věda, download, zdarma, vektor, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, PowerPoint, Twitter, prezentace, dokument, památník, web, plakát, blog, pozvánky, fotokniha, webové stránky, profilovka, referáty, kalendář

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Lízátko ke stáhnutí, vektor Kokos zdarma nebo obrázek Valentina Těreškovová ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.