Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Magnet ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Magnet je v sekci Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ucho ke stažení Podívejte se i na ilustrace Spící smajlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Santova čepice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, kliparty, free, ke stáhnutí, download, Magnet, ilustrace, grafika, ilustrační obrázek, Věda, klipart, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: web, word, Pinterest, dokumenty, avatar, webové stránky, inkscape, kalendář, textové dokumenty, blog, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Žlutá paprika ke stažení, vektor Zdravotní sestra ke stáhnutí nebo obrázek Pavouk zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.