Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Magnet ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Magnet je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Ježíš ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Talíř s příborem zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Zákaz psů ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, grafika, cliparts, Magnet, ilustrační obrázek, free, download, Magnet, klipart, kliparty, Věda, zdarma

Doporučené použití klipartu: openOffice, PowerPoint, seminární práce, blog, dokument, profil, profilovka, corelDraw, škola, referáty, dokumenty, články, časopis, prezentace, plakát

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Valentýnská bonboniéra ke stáhnutí, vektor Eskalátor zdarma nebo obrázek Jam ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.