Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Magnet, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Magnet zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Magnet. Obrázek Magnet je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Magnet zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Magnet ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1420x1600
1136x1280
710x800
444x500
142x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 14 423 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Magnet patří do sekce Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Strašidelné dýně zdarma Podívejte se i na vektor WiFi ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Švýcarsko ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, zdarma, grafika, vektorový obrázek, ilustrace, vektor, ilustrační obrázek, Věda, download, ke stažení, free, obrázek, Magnet, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: fotokniha, office, škola, Twitter, referáty, Pinterest, články, profil, profilovka, corelDraw, pozvánky, Facebook, časopis, památník, dokumenty

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Blue Ray přehrávač zdarma, obrázek Tóra ke stažení nebo klipart Tenista ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.