Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Liebigův chladič, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Liebigův chladič zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Liebigův chladič. Obrázek Liebigův chladič je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Líbí se vám obrázek (klipart) Liebigův chladič? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Liebigův chladič zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Liebigův chladič ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

358x1600
286x1280
179x800
111x500
35x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 034 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tom

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Liebigův chladič je v kategorii Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mapa Venezuely zdarma Podívejte se i na ilustrace Iglů ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektor, kliparty, vektorový obrázek, ke stažení, obrázek, Věda, download, Liebigův chladič, cliparts, free, grafika, Liebigův chladič, ilustrace

Doporučené použití klipartu: pozvánky, webové stránky, dokument, památník, Instagram, corelDraw, word, Pinterest, profil, web, openOffice, Facebook, dokumenty, seminární práce, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Vánoční medvídek zdarma, vektor Hot dog ke stažení nebo obrázek Horské kolo ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.