Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Laktóza, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Laktóza. Klipart Laktóza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Laktóza ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Laktóza se nachází v sekci Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Santova lebka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Zábavní pyrotechnika zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Princezna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Laktóza, free, grafika, cliparts, vektor, download, zdarma, ke stáhnutí, ilustrace, Věda, klipart, Laktóza, kliparty, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, články, web, plakát, Instagram, avatar, dokument, referáty, seminární práce, textové dokumenty, škola, prezentace, Pinterest, corelDraw, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Smoothie ke stáhnutí, obrázek Eiffelova věž zdarma nebo klipart Lollipop ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.