Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Laktóza, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Laktóza. Klipart Laktóza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Laktóza ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Laktóza je v sekci Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Narozeninový dort ke stažení Podívejte se i na obrázek Hlemýžď ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Kašna zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Laktóza, obrázek, ke stažení, vektorový obrázek, cliparts, free, ilustrační obrázek, vektor, klipart, ilustrace, Věda, Laktóza, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: škola, kalendář, textové dokumenty, openOffice, web, seminární práce, Twitter, Pinterest, profil, prezentace, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Saxofon ke stažení, klipart Motorka ke stáhnutí nebo ilustrace Houpací Santa zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.