Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Laktóza, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Laktóza zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Laktóza. Klipart Laktóza je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Laktóza zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Laktóza ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1387
1280x1110
800x694
500x434
160x139

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 377 302 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Laktóza je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hnědé vajíčko zdarma Podívejte se i na obrázek Roháč ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Suši ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Věda, free, cliparts, Laktóza, ilustrace, kliparty, zdarma, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, klipart

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, Pinterest, profil, web, referáty, Facebook, avatar, Twitter, prezentace, kalendář, profilovka, word, seminární práce, office

Mezi hezké kresby patří i obrázek Gándhí zdarma, klipart Kostarika ke stažení nebo ilustrace Vuvuzela ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.