Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosmonaut ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosmonaut se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Dárek ke stažení Podívejte se i na vektor Krtek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Volské oko zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, zdarma, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, cliparts, vektor, obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, Kosmonaut, download, Kosmonaut

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Facebook, blog, škola, články, textové dokumenty, dokument, office, webové stránky, referáty, web

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Euro ke stažení, obrázek Veselá zelenina ke stáhnutí nebo klipart Důlní vozík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.