Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kosmonaut ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kosmonaut je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mrkev ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sekáček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mešita ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, Kosmonaut, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, zdarma, vektorový obrázek, kliparty, obrázek, klipart, Kosmonaut, ke stažení, grafika, ilustrace, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, kalendář, Instagram, inkscape, články, dokument, webové stránky, pozvánky, škola, office, profil, textové dokumenty, blog, word, Pinterest

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Heroin ke stáhnutí, vektor Zlatý prstýnek zdarma nebo obrázek Květina ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.