Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kosmonaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kosmonaut zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Kosmonaut. Klipart Kosmonaut je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám obrázek (klipart) Kosmonaut? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kosmonaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kosmonaut ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1579x1600
1263x1280
789x800
493x500
158x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 73 905 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kosmonaut patří do sekce Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Keltský kříž zdarma Podívejte se i na vektor Housle ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, ilustrace, Kosmonaut, Věda, kliparty, grafika, klipart, Kosmonaut, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, vektor, ke stažení

Doporučené použití klipartu: inkscape, dokumenty, blog, pozvánky, PowerPoint, profilovka, plakát, Facebook, word, referáty, články, fotokniha, Twitter, kalendář, památník

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Stříbrný prsten zdarma, obrázek Nektarinka ke stažení nebo klipart Štafle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.