Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kádinka, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kádinka zdarma ke stažení

Kádinka je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Kádinka. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Náš tip. Použijte obrázek Kádinka v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kádinka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kádinka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1538x1600
1230x1280
769x800
480x500
154x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 076 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: harmonic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kádinka je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ananas zdarma Podívejte se i na obrázek Iglů ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Lampion ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kádinka, ke stažení, free, download, vektor, vektorový obrázek, grafika, zdarma, ilustrace, kliparty, cliparts, Věda, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, časopis, web, seminární práce, avatar, inkscape, corelDraw, profil, referáty, dokument

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Dáma z historického módního magazínu zdarma, klipart Stará ježibaba ke stažení nebo ilustrace Sporťák ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek zde.