Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibuprofen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibuprofen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ibuprofen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ibuprofen patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán zdarma Podívejte se i na vektor Guinea Bissau ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Jim Morrison ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, kliparty, klipart, ke stáhnutí, Věda, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, obrázek, zdarma, ke stažení, cliparts, download, Ibuprofen

Doporučené použití klipartu: Pinterest, dokument, blog, corelDraw, avatar, škola, word, Twitter, fotokniha, seminární práce, webové stránky, Facebook, profil, památník, pozvánky

Mezi hezké kresby patří i vektor Policajt zdarma, obrázek Kaktus ke stažení nebo klipart Cigareta ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.