Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Ibuprofen, Věda pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Ibuprofen zdarma ke stažení

Ibuprofen je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ibuprofen nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Ibuprofen lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ibuprofen zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ibuprofen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x798
1280x638
800x399
500x249
160x80

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 822 963 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ibuprofen je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Velikonoční vajíčka zdarma Podívejte se i na obrázek Stará ježibaba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Šípek ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ibuprofen, ke stáhnutí, Věda, Ibuprofen, vektorový obrázek, free, obrázek, download, vektor, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, PowerPoint, časopis, webové stránky, seminární práce, Facebook, dokumenty, dokument, kalendář, profil, avatar

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Vlkodlak zdarma, klipart Černý kůň ke stažení nebo ilustrace Fotoaparát ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.