Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Heroin ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Heroin patří do sekce Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Studentka lolitka zdarma Podívejte se i na vektor Houba ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Elektrická kytara ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, vektor, grafika, download, ilustrační obrázek, zdarma, Heroin, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Heroin, ke stažení, Věda, obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: fotokniha, corelDraw, články, referáty, inkscape, blog, PowerPoint, pozvánky, office, kalendář, Instagram, profil, dokumenty, webové stránky, plakát

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Nůž zdarma, obrázek Zlatá ryba ke stažení nebo klipart Japonsko ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.