Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Heroin ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Heroin je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Kanada ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Radioaktivita zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Umělé květiny ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, obrázek, cliparts, free, klipart, ilustrace, ilustrační obrázek, Heroin, download, ke stažení, vektor, kliparty, Heroin, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, Facebook, Pinterest, openOffice, prezentace, dokument, avatar, fotokniha, profilovka, články, PowerPoint, památník, škola, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Zelenina ke stáhnutí, vektor Halloween kočka s dýní zdarma nebo obrázek Vánoční stromeček ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.