Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Heroin, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Heroin zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Heroin. Obrázek Heroin je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Heroin? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Heroin zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Heroin ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1077
1280x862
800x539
500x337
160x108

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 570 358 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Heroin se nachází v sekci Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Informace ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Notebook zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Kniha ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, free, zdarma, Heroin, Věda, Heroin, vektorový obrázek, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: corelDraw, prezentace, Pinterest, památník, profilovka, pozvánky, openOffice, fotokniha, avatar, seminární práce, office

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Korzet ke stáhnutí, obrázek Mapa Španělska zdarma nebo klipart Croissant ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.