Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Frakční baňka, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Frakční baňka. Pakliže si chcete obrázek Frakční baňka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Frakční baňka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Frakční baňka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Frakční baňka je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Meloun ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Déšť zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Uzavřená Eppendorfova zkumavka ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Frakční baňka, Frakční baňka, download, free, ilustrace, kliparty, grafika, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení, cliparts, klipart, Věda

Doporučené použití klipartu: články, kalendář, PowerPoint, památník, dokument, plakát, inkscape, avatar, profilovka, Pinterest, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Silueta ježibaby ke stáhnutí, vektor Beran zdarma nebo obrázek Lokomotiva ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.