Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Frakční baňka, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Frakční baňka. Pakliže si chcete obrázek Frakční baňka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Frakční baňka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Frakční baňka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Frakční baňka je v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Těhotenství zdarma Podívejte se i na obrázek Zlatý prsten ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vyplazený jazyk ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Věda, vektorový obrázek, ke stáhnutí, cliparts, zdarma, ilustrační obrázek, ke stažení, klipart, vektor, free, Frakční baňka, download, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: dokument, časopis, blog, referáty, Facebook, profil, PowerPoint, webové stránky, textové dokumenty, prezentace, Instagram, office, články, pozvánky, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Valentýnská srdíčka zdarma, klipart Santa upír ke stažení nebo ilustrace Lotos ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.