Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Frakční baňka, Věda do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Frakční baňka zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Frakční baňka. Pakliže si chcete obrázek Frakční baňka stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Frakční baňka? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Frakční baňka zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Frakční baňka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1409x1600
1127x1280
704x800
440x500
140x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 9 482 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnpwarren

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Frakční baňka se nachází v sekci Vektorové kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Japonsko ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Uran zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Bluetooth ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, free, ke stažení, Frakční baňka, klipart, zdarma, Frakční baňka, ke stáhnutí, ilustrace, Věda, vektorový obrázek, kliparty, download, vektor

Doporučené použití klipartu: dokumenty, prezentace, openOffice, avatar, web, plakát, fotokniha, office, památník, Instagram, kalendář, dokument, seminární práce, webové stránky, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mrakodrapy ke stáhnutí, obrázek Bulharsko zdarma nebo klipart Hospoda ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.