Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Stahujte klipart Experiment v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Experiment ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Experiment se nachází v kategorii Vektorové kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dárek ke stažení Podívejte se i na klipart Panda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sluchátka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stažení, Experiment, ke stáhnutí, ilustrace, download, grafika, Věda, Experiment, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: škola, dokument, profil, fotokniha, pozvánky, časopis, openOffice, prezentace, web, Twitter, kalendář, webové stránky, profilovka, inkscape, referáty

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart jin-jang ke stažení, ilustrace Směrová růžice ke stáhnutí nebo vektor Čtenář zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.