Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Stahujte klipart Experiment v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Experiment ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Experiment se nachází v kategorii Ilustrační kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy ke stažení Podívejte se i na vektor Tučnák v tričku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vražda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, ilustrace, vektorový obrázek, Experiment, ilustrační obrázek, download, klipart, zdarma, grafika, cliparts, vektor, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, Facebook, profilovka, profil, PowerPoint, Twitter, plakát, seminární práce, památník, blog

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Mapa Afriky ke stažení, obrázek Smrtka ke stáhnutí nebo klipart Notebook zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.