Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Experiment, Věda pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Experiment zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Experiment. Stahujte klipart Experiment v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Experiment zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Experiment ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1575x1600
1260x1280
787x800
492x500
157x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 142 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: francesco_rollandin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Experiment je v kategorii Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Netopýr zdarma Podívejte se i na obrázek Dekorace ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Žluté fazole ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Experiment, vektorový obrázek, download, grafika, Experiment, ilustrace, obrázek, ke stažení, klipart, vektor, Věda, ilustrační obrázek, zdarma, kliparty, free

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Twitter, kalendář, PowerPoint, profil, inkscape, referáty, plakát, profilovka, openOffice, web, Pinterest, časopis, články, fotokniha

Mezi hezké kresby patří i obrázek Princ zdarma, klipart Santova lebka ke stažení nebo ilustrace Kovárna ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.