Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Evoluce, Věda nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Evoluce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Evoluce. Vektorová ilustrace Evoluce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Evoluce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Evoluce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x887
1280x709
800x443
500x277
160x89

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 18 898 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Evoluce je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Hodiny zdarma Podívejte se i na ilustrace Byznysmen ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Čokoládové bonbóny ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ke stažení, Evoluce, free, Evoluce, download, vektorový obrázek, obrázek, klipart, Věda, grafika, vektor, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, web, Twitter, PowerPoint, Pinterest, kalendář, avatar, plakát, inkscape, články, textové dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Jin a Jang zdarma, vektor Cuketa ke stažení nebo obrázek Smajlík panda ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.