Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Evoluce, Věda nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Evoluce zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Evoluce. Vektorová ilustrace Evoluce je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Náš tip. Použijte obrázek Evoluce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Evoluce zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Evoluce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x887
1280x709
800x443
500x277
160x89

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 18 898 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Evoluce je v sekci Obrázky, kliparty věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Ježíš ke stažení Podívejte se i na obrázek Mapa Tibetu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Studentka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, grafika, Věda, Evoluce, ilustrační obrázek, free, ilustrace, vektor, zdarma, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, obrázek, kliparty, klipart

Doporučené použití klipartu: web, Twitter, referáty, Facebook, dokument, Pinterest, blog, časopis, kalendář, pozvánky, textové dokumenty, avatar, profilovka, corelDraw, office

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Valentýnské srdce ke stažení, klipart Mapa Austrálie ke stáhnutí nebo ilustrace Oregon zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.