Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Elektrický článek, Věda zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Elektrický článek zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Elektrický článek. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Elektrický článek nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Elektrický článek zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Elektrický článek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

843x1600
674x1280
421x800
263x500
84x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 475 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: laurent

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Elektrický článek je v sekci Vektorové obrázky věda ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Slunečno ke stažení Podívejte se i na obrázek Tenečnice u tyče ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor 31.10. zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, obrázek, klipart, ilustrace, ke stažení, kliparty, Elektrický článek, download, grafika, Elektrický článek

Doporučené použití klipartu: památník, profil, prezentace, webové stránky, dokument, textové dokumenty, corelDraw, openOffice, fotokniha, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Lenin ke stažení, klipart Grapefruit ke stáhnutí nebo ilustrace Kapusta zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.