Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart DNA, Věda nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart DNA zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem DNA. Vektorová ilustrace DNA je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart DNA zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek DNA ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1200
1280x960
800x600
500x375
160x120

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 28 909 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: netalloy

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart DNA je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zelené jablko ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Dáma z historického módního magazínu zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Guyana ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, free, kliparty, ilustrace, vektor, obrázek, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, ke stažení, download, ilustrační obrázek, DNA, zdarma, DNA

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, škola, fotokniha, avatar, PowerPoint, word, Instagram, profilovka, corelDraw, openOffice, seminární práce, profil, referáty, webové stránky, web

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Student ke stáhnutí, vektor Šunka zdarma nebo obrázek Jaguár ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.