Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek bunsenův kahan ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart bunsenův kahan se nachází v sekci Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Káva ke stáhnutí Podívejte se i na vektor GAZ 21 zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Znamení býk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věda, klipart, bunsenův kahan, ke stažení, grafika, free, kliparty, zdarma, ilustrace, bunsenův kahan, obrázek, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, download, vektor

Doporučené použití klipartu: Facebook, památník, fotokniha, časopis, kalendář, web, referáty, avatar, dokument, word, textové dokumenty, články, Instagram, office, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Veselé vajíčko ke stáhnutí, obrázek Pírko zdarma nebo klipart Čaj ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.