Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek bunsenův kahan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart bunsenův kahan je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Čínský drak zdarma Podívejte se i na ilustrace Jin a Jang ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zelená ježibaba ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, free, bunsenův kahan, Věda, vektor, kliparty, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, bunsenův kahan, download, klipart

Doporučené použití klipartu: pozvánky, profilovka, dokumenty, seminární práce, PowerPoint, avatar, kalendář, blog, Facebook, corelDraw, word

Mezi kreslené ilustrace patří i ilustrace Hodiny zdarma, vektor Kostel ke stažení nebo obrázek Lebka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.