Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek bunsenův kahan, Věda nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - bunsenův kahan. Klipart bunsenův kahan je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart bunsenův kahan zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart bunsenův kahan ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1110x1600
888x1280
555x800
347x500
111x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 13 687 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gsagri04

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek bunsenův kahan je v kategorii Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vladimir Putin zdarma Podívejte se i na obrázek Žluté fazole ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, bunsenův kahan, free, kliparty, vektorový obrázek, ilustrace, obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, download, klipart, ke stáhnutí, vektor, ke stažení, Věda

Doporučené použití klipartu: památník, PowerPoint, dokumenty, škola, dokument, office, plakát, Pinterest, avatar, word, profil, profilovka, blog, openOffice, časopis

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Brouček zdarma, klipart Didgeridoo ke stažení nebo ilustrace Elektrická kytara ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.