Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Astronaut ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Astronaut je v kategorii Obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Paragraf zdarma Podívejte se i na obrázek Antilopa ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Bábovka ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Astronaut, vektor, ilustrace, download, Astronaut, ke stáhnutí, Věda, klipart, ilustrační obrázek, cliparts, free, ke stažení

Doporučené použití klipartu: openOffice, plakát, corelDraw, profilovka, Twitter, blog, dokument, inkscape, kalendář, webové stránky, Facebook

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Modrý smajlík zdarma, klipart Anemometr ke stažení nebo ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.