Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Astronaut ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Astronaut je v kategorii Ilustrační obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Andorra ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Švestky zdarma Mohl by vás také zajímat vektor UFO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stáhnutí, free, Astronaut, klipart, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, download, Astronaut, grafika, Věda, zdarma, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: word, webové stránky, avatar, časopis, plakát, fotokniha, Twitter, škola, Instagram, corelDraw, dokument, pozvánky, profilovka, PowerPoint, blog

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Mlýnek na maso ke stáhnutí, klipart Karty piky zdarma nebo ilustrace Eifelovka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.