Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Astronaut, Věda do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Astronaut zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Astronaut. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Astronaut ve formátu SVG. Náš tip. Použijte obrázek Astronaut v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Astronaut zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Klipart Astronaut ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

950x1600
760x1280
475x800
297x500
95x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 779 883 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jpneok

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Astronaut patří do sekce Obrázky, kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Likvidátorka manželových úspor zdarma Podívejte se i na klipart Důlní vozík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Dinosaurus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Astronaut, kliparty, Astronaut, vektor, free, ilustrace, obrázek, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, grafika

Doporučené použití klipartu: Instagram, web, inkscape, webové stránky, blog, seminární práce, pozvánky, Pinterest, plakát, Twitter, časopis, dokumenty, word, články, kalendář

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Červená cibule zdarma, ilustrace Rakev ke stažení nebo vektor Vánoční výzdoba ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.