Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anemometr, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anemometr. Kreslená ilustrace Anemometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Anemometr ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: HMS / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Anemometr se nachází v sekci Kliparty věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz kouření ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Stará rachejtle zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Drápy ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí, zdarma, grafika, Věda, ke stažení, klipart, download, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, Anemometr

Doporučené použití klipartu: škola, textové dokumenty, profil, word, dokument, Twitter, webové stránky, office, PowerPoint, referáty, Facebook

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Dvojice na výletě ke stáhnutí, obrázek Notebook zdarma nebo klipart Ženské oči ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.