Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anemometr, Věda do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Anemometr zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Anemometr. Kreslená ilustrace Anemometr je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anemometr zdarma ke stažení, Věda vektor do vašich dokumentů

Obrázek Anemometr ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x952
1280x762
800x476
500x298
160x95

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 127 082 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: HMS / kubitus

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Anemometr je v kategorii Vektorové obrázky věda ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Gejša zdarma Podívejte se i na ilustrace Sudy ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Kolečko ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, ke stáhnutí, vektor, zdarma, free, kliparty, klipart, Věda, Anemometr, ke stažení, vektorový obrázek, Anemometr, grafika

Doporučené použití klipartu: pozvánky, openOffice, prezentace, Twitter, webové stránky, časopis, památník, dokumenty, corelDraw, office, PowerPoint, články, avatar, dokument, word

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kedluben zdarma, vektor Soudce ke stažení nebo obrázek Slepý smajlík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.