Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žlutá ozdoba, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žlutá ozdoba. Klipart Žlutá ozdoba je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žlutá ozdoba? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žlutá ozdoba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1351x1600
1081x1280
675x800
422x500
135x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 167 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žlutá ozdoba je v sekci Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Britská policistka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Gerbera ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Mapa Švédska zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, kliparty, klipart, cliparts, Vánoce, download, ilustrační obrázek, Žlutá ozdoba, ke stáhnutí, free, ke stažení, ilustrace, zdarma, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, word, fotokniha, škola, prezentace, dokumenty, Pinterest, textové dokumenty, Facebook, PowerPoint, inkscape, pozvánky, kalendář, seminární práce, články

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Zákaz telefonování ke stažení, vektor Váleček ke stáhnutí nebo obrázek Zelená kraslice zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.