Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Věnec, Vánoce pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Věnec zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Věnec. Klipart Věnec je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Věnec zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Věnec ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1395x1600
1116x1280
697x800
436x500
139x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 250 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kattekrab

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Věnec patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Ostružina zdarma Podívejte se i na vektor Princ ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Brouček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Věnec, kliparty, vektor, cliparts, free, zdarma, Věnec, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, grafika, ke stažení, download, ilustrace, Vánoce, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, kalendář, škola, word, časopis, corelDraw, památník, prezentace, seminární práce, avatar, dokument, office, plakát, pozvánky, webové stránky

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Wyoming zdarma, obrázek Špagety ke stažení nebo klipart Policejní auto ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.