Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční stromeček, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční stromeček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Vánoční stromeček. Vektorová ilustrace Vánoční stromeček je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Líbí se vám obrázek (klipart) Vánoční stromeček? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční stromeček zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční stromeček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1073x1600
858x1280
800x1193
335x500
107x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 76 842 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: TheresaKnott

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční stromeček patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kormidlo zdarma Podívejte se i na vektor Mikrofón ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Špagety ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, ilustrační obrázek, Vánoční stromeček, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Vánoce, Vánoční stromeček, grafika, obrázek

Doporučené použití klipartu: inkscape, corelDraw, pozvánky, seminární práce, blog, články, škola, kalendář, web, PowerPoint, word

Mezi hezké kresby patří i vektor Kršna jantra zdarma, obrázek Taneční pár ke stažení nebo klipart Budík ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.