Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční strom 2, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční strom 2. Vektorová ilustrace Vánoční strom 2 je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční strom 2 zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční strom 2 ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1412x1600
1129x1280
705x800
440x500
141x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 15 856 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Aaron Spike / Anonymous

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční strom 2 je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Kávovar ke stažení Podívejte se i na obrázek Včelička ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lektvar zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, download, vektor, vektorový obrázek, ilustrace, Vánoční strom 2, klipart, Vánoční strom 2, ke stažení, Vánoce, free

Doporučené použití klipartu: prezentace, škola, památník, openOffice, word, pozvánky, referáty, Pinterest, seminární práce, inkscape, Instagram, corelDraw, profil, dokumenty, profilovka

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Jogurt ke stažení, klipart Rusko ke stáhnutí nebo ilustrace Zákaz krmení ptaků zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.