Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční ozdoba. Pakliže si chcete obrázek Vánoční ozdoba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční ozdoba ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1010x1280
800x1013
394x500
126x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ralexandrec

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční ozdoba je v kategorii Ilustrační kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Nůž zdarma Podívejte se i na ilustrace DDT ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Ježíš Kristus ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, Vánoční ozdoba, obrázek, zdarma, Vánoční ozdoba, grafika, vektorový obrázek, free, download, klipart, cliparts, vektor, ilustrační obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, word, blog, kalendář, openOffice, Instagram, office, památník, plakát, dokument, referáty, profil, avatar, inkscape, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Kuřačka zdarma, vektor Růžová ozdoba ke stažení nebo obrázek Ghana ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.