Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoční ozdoba, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Vánoční ozdoba. Pakliže si chcete obrázek Vánoční ozdoba stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční ozdoba zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční ozdoba ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1264x1600
1010x1280
800x1013
394x500
126x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 37 530 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ralexandrec

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční ozdoba se nachází v sekci Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pórek ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Šibenice zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová růže ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, download, klipart, Vánoční ozdoba, Vánoční ozdoba, Vánoce, ke stažení, kliparty, obrázek, zdarma, free, vektorový obrázek, ilustrace, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, corelDraw, inkscape, fotokniha, škola, Twitter, kalendář, textové dokumenty, plakát, články, seminární práce, památník, Facebook, dokumenty, PowerPoint

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Snubní prstýnky ke stáhnutí, ilustrace Znamení beran zdarma nebo vektor Mikrofón ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.