Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční medvídek, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Vánoční medvídek. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční medvídek zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční medvídek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1164x1600
930x1280
581x800
363x500
116x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 163 571 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční medvídek patří do sekce Vektorové kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Žalud zdarma Podívejte se i na klipart Barack Obama ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Kakao ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, ilustrační obrázek, vektor, obrázek, cliparts, ilustrace, Vánoční medvídek, klipart, Vánoční medvídek, Vánoce, vektorový obrázek, download, ke stažení

Doporučené použití klipartu: časopis, památník, Twitter, referáty, pozvánky, corelDraw, dokumenty, openOffice, prezentace, profilovka, kalendář

Mezi hezké kresby patří i klipart Kristus na kříži zdarma, ilustrace Papež ke stažení nebo vektor Profesor chemie ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte z webu zde