Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoční hvězda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoční hvězda je v sekci Obrázky, kliparty vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Housenka ke stažení Podívejte se i na ilustrace Žába ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Porsche 911 zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční hvězda, ilustrační obrázek, Vánoce, download, vektor, zdarma, ke stažení, grafika, Vánoční hvězda, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, cliparts, klipart, kliparty

Doporučené použití klipartu: plakát, Twitter, pozvánky, dokument, Facebook, inkscape, PowerPoint, corelDraw, office, dokumenty, blog, časopis, web, referáty, články

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Veselý smajlík ke stažení, vektor Charles Darwin ke stáhnutí nebo obrázek Červený smajlík zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.