Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční hvězda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční hvězda se nachází v sekci Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Hřbitov ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Volské oko zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Globus ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Vánoční hvězda, grafika, ilustrace, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, ke stažení, cliparts, ke stáhnutí, download, Vánoce

Doporučené použití klipartu: škola, fotokniha, kalendář, referáty, blog, články, Twitter, profilovka, textové dokumenty, dokument, avatar

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Labuť ke stáhnutí, obrázek WiFi zdarma nebo klipart Cherry rajčata ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.