Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Vánoční hvězda ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Vánoční hvězda patří do sekce Ilustrační obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Budík zdarma Podívejte se i na klipart Parník ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, download, vektor, Vánoce, ilustrační obrázek, klipart, grafika, free, kliparty, zdarma, ke stažení, obrázek, Vánoční hvězda, cliparts, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, seminární práce, památník, inkscape, corelDraw, Twitter, Facebook, pozvánky, fotokniha, referáty, Instagram, dokument, avatar, word, časopis

Mezi hezké kresby patří i klipart Kosmonaut zdarma, ilustrace Africká zvířata ke stažení nebo vektor Kuřátko ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.