Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Vánoční hvězda, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení

Právě nyní se díváte na další z řady obrázků. Tento se nazývá Vánoční hvězda. Klipart Vánoční hvězda je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční hvězda zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Vánoční hvězda ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x629
1280x503
800x315
500x197
160x63

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 12 691 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: jean_victor_balin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Vánoční hvězda je v kategorii Vektorové obrázky vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tower Bridge ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Sršák zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Cizrna ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, obrázek, ke stažení, klipart, ilustrace, vektor, Vánoční hvězda, zdarma, ilustrační obrázek, free, download, Vánoce, vektorový obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, textové dokumenty, openOffice, PowerPoint, články, web, časopis, fotokniha, profilovka, corelDraw, kalendář, dokument, office, pozvánky

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Šídlo ke stáhnutí, klipart Dáma zdarma nebo ilustrace Ježura ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.