Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Vánoční blahopřání, Vánoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení

Vánoční blahopřání je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoční blahopřání nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoční blahopřání zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoční blahopřání ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1497x1600
1198x1280
749x800
468x500
150x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 2 925 260 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: roshellin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoční blahopřání se nachází v kategorii Ilustrační obrázky vánoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Podívejte se i na vektor Emu ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Aljaška zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Vánoční blahopřání, grafika, obrázek, zdarma, Vánoce, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, Vánoční blahopřání, vektor, ke stažení, cliparts, free, download

Doporučené použití klipartu: škola, plakát, referáty, openOffice, památník, Instagram, office, textové dokumenty, Facebook, blog, pozvánky, Twitter, profil, profilovka, fotokniha

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Zelený motýl ke stažení, obrázek Valentina Těreškovová ke stáhnutí nebo klipart Rumba koule zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.