Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoce, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vánoce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Vánoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Vánoce ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x383
160x122

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 732 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Vánoce patří do sekce Kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Saxofon zdarma Podívejte se i na vektor Azerbajdžán ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Pohlednice ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, Vánoce, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, cliparts, Vánoce, obrázek, ke stažení, ilustrační obrázek, grafika, Vánoce, zdarma

Doporučené použití klipartu: inkscape, časopis, word, plakát, webové stránky, profil, Twitter, Pinterest, profilovka, dokument, památník, blog, dokumenty, fotokniha, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Valentýnská srdce zdarma, obrázek Klávesy ke stažení nebo klipart Oslík ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.