Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Vánoce, Vánoce do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Vánoce zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Vánoce. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Vánoce nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Náš tip. Použijte obrázek Vánoce v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Vánoce zdarma ke stažení, Vánoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Vánoce ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1224
1280x979
800x612
500x383
160x122

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 732 562 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: inky2010

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Vánoce je v kategorii Obrázky, kliparty vánoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Iglů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Raketoplán zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, ilustrace, ilustrační obrázek, Vánoce, klipart, cliparts, ke stažení, free, Vánoce, ke stáhnutí, grafika, download, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: profil, office, profilovka, pozvánky, PowerPoint, plakát, Instagram, fotokniha, prezentace, web, blog, textové dokumenty, dokument, avatar, články

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Stromový dům ke stáhnutí, vektor Kánoe zdarma nebo obrázek Injekční stříkačka ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.